Swędzenie, kłucie i różowy odcień blizny

Witam, jestem ponad 4 miesiące po operacji a moja blizna jest nadal zaróżowiona przechodząca w odcień fioletu. Jest dość odstająca ok 2mm od skóry i szeroka (przypomina dżdżownicę :) ). Tylko w dwóch miejscach jest blada, cieńka i praktycznie niewyczuwalna. Miejsce blizny bardzo swędzi i jest czułe na mocniejszy dotyk a czasami odczuwam nagłe kłucia. Używałam plastrów silikonowych ale bez efektów. Jak długo blizna dochodzi do siebie i czy jest szansa że zblednie? Czy to oznaki tego bliznowca?

Witam,

wszystko powinno zagoić się do 3 miesięcy po zabiegu.
Proponuję więc:
dermatix żel na bliznę na noc

za 2 miesiące zapraszam na ewentualne zabiegi

Pozdrawiam

Wygląda na to ,ze bllzna jest nadal aktywna i przerasta prawie na całej długości. Jezeli moze Pani skonsultowac sie z lekarzem medycyny estetycznej , chirurgiem plastykiem , którzy w swojej ofercie maja terapie blizn, proszę zapytać o maść scin repair firmy Regima. Doskonale wycisza stan zapalny toczacy sie u podstawy blizny. Jezeli nie to ostatecznie mozna zastosaowac contratubex- dostepnyw naszych aptekach.
Ewa Rybicka
esteticanova.com.pl