Swędzenie okolic intymnych i śluz z grudkami

Witam. Kilka dni temu zaczęły mnie bardzo swędzieć miejsca intymne i miałam przezroczysty śluz z białymi grudkami. Dzisiaj po paru dniach jest lepiej, od wczoraj zażywam clortimazolum maść 3x, i witaminę c 2g dziennie, podmywam sie wodą 2 razy dziennie. Swędzenie troche ustąpiło, a śluz jest przezroczysty, zasycha na żółto. Nie mam niestety możliwości pójść w najbliższym czasie do ginekologa. Co to może być? Jakie leki bez recepty moge stosować?

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na infekcje grzybicza. Jeżeli przy stosowanym leczeniu nie będzie poprawy Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.