Pieczenie i świąd okolic intymnych po miesiączce

dzień dobry, Pisze do ginekologów: Jestem młodą osobą, mam 23 lata, zawsze po miesiaczce borykam sie z obiawami miejsc intymnych takimi jak: swędzenie, pieczenie. Śluz bez zmian(przezroczysty biały ). Byłam w aptece urzywałam różnych maści takich jak: clotrimazolum,gineintima, tamtum-rosa,femina-żel. Po ustaniu obiawów odłożyłam maść i po paru dniach wszystko powraca.prosze o odpowiedz i doradzenie co mam zrobić.prosze o meil martin812615@tlen.pl

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może konieczne jest pobranie posiewów itp. Proszę udać się do ginekologa.