Clotrimazolum bez recepty a inne leki

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są maści przeciwgrzybiczne, które dostanę w aptece bez recepty i można je stosować na okolice intymne? Stosowałem clotrimazolum, ale nic mi ta maść nie pomogła. Czy clotrimazolum to jedyny lek, jaki można kupić bez recepty? Może jest jakaś mocniejsza wersja clotrimazolum na receptę? Co powinienem w tej sytuacji zrobić? Clotrimazolum kupiłem, bo czytałem na jego temat dobre opinie, ale w moim przypadku się ta maść nie sprawdziła, dlatego chcę zapytać specjalisty. Proszę o doradzenie jakiejś innej maści niż clotrimazolum albo innych leków, które są dostępne bez recepty. Jakie leki są najskuteczniejsze? Bardzo zależy mi na tym, żebym mógł je kupić bez recepty, bo chwilowo nie mam możliwości skonsultowania się z żadnym lekarzem. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jeśli stosowanie maści Clotrimazolum nie przynosi spodziewanego efektu to należy udać się do specjalisty ginekologa. Najprawdopodobniej konieczne będzie wdrożenie leczenia preparatami dostępnymi na receptę. Dalsze zwlekanie z wizytą u specjalisty może skutkować wystąpieniem powikłań.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam,
bez recepty dostępny jest też Undofen Max. Proszę jednak skontaktować się z dermatologiem. Nieskuteczność działania może wynikać ze złej diagnozy a nie z rodzaju kremu.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty