Leki bez recepty na grzybicę penisa

Dzień dobry, od jakiegoś czasu dokucza mi swędzenie penisa. Myślę, że jest to grzybica. Nie wiem jak mogłem się nią zarazić, ale jednak coś jest nie tak. Wcześniej nie miałem takich objawów. Trochę się martwię. Chciałbym szybko wyleczyć grzybicę na penisie. Jakimi maściami leczyć grzybice penisa? Nie chcę iść do lekarza. Trochę się krępuję przed tą wizytą. Chciałbym uniknąc pytań skąd, dlaczego, od kiedy i tak dalej. Jakie są maści bez recepty najlepsze i skuteczne? Które dobrze radzą sobie z grzybicą i są bezpieczne przy używaniu w miejscach intymnych? Czy jeżeli nie wyleczę szybko grzybicy na penisie to mogę mieć jakieś powikłania, albo coś groźnego? Proszę o poradę. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku podejrzenia grzybicy penisa warto udać się na wizytę do lekarza. Doraźnie może Pan zastosować jeden z preparatów przeciwgrzybiczych dostępnych w aptece bez recepty.