Maść i tabletki przeciwgrzybicze

Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest najlepsza maść przeciwgrzybiczna i jakieś tabletki doustne dostępne w aptece ale bez recepty.Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam, preparaty miejscowe są dostępne bez recepty, skuteczny jest ten który działa na grzyba u danej osoby więc konieczne byłoby określenie jego typu badaniami, znaczenie ma również lokalizacja zmian (stopy, okolice intymne itd.). Tabletki na grzybicę bez recepty nie są dostępne. Pozdrawiam