Świąd w okolicach intymnych i pochwy

Dokucza mi świąd w okolicach intymnych pochwy. Byłam u ginekologa na początku okazało się że mam drożdżaki po kilku wizytach te drożdżaki zostały wyleczone a świąd dalej jest( swędzenie, pieczenie).Biorę trivagin oraz zaczęłam brać mucovagin globulki jak je stosować???codziennie po jednej???i jak długo stosować te tabletki, żeby problem ustąpił oraz co zrobić żeby problem nie wracał????

Renata GrzechociĹska

Jeśli świądnie ustąpił może to świadczyć o nie wylecznej infekcji. Proponuję ponownie udać się do ginekologa. Globulki może Pani stosować 1 raz dziennie przez 10-20 dni. Dodatkowo podczas leczenia móże pani stosować zewnętrznie maść kotrimoksazol.