Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie pochwy i upławy a brak miesiączki oraz twarde i obolałe piersi

Witam, parę dni temu zaczęła swędzieć i piec mnie pochwa po upływiie czasu w śluzie pojawiły się takie jakby białe grudki, przeczytałam dużo o tym w internecie i znalazłam dużo pozytywnych wpisów o maści CLOTRIMAZOLUM więc kupiłam ją i rzeczywiście swędzenie i pieczenie ustało. Podczas tego moje piersi stały się twarde i gdy je dotykam bolą, okres sppóżnia mi się z tydzień. Nie mam pojęcia co się dzieje.Tak na marginesie, ciąża odpada poniewważ jestem dziewicą.
KOBIETA ponad rok temu

Podróż samolotem w czasie ciąży

Czy kobieta w ciąży może podróżować samolotem? A jeśli tak to, w którym trymestrze jest to najbezpieczniejsze? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Panią objawy rzeczywiście wskazywały na infekcję grzybiczą, więc jak najbardziej mogła Pani zastosować maść Clotrimazol. Bez wątpienia maść ta nie ma jednak związku ze zmianami piersi jakie Pani zaobserwowała. Najprawdopodobniej związane jest to ze zbliżającą się miesiączką i jej opóźnieniem, co może być natomiast wynikiem np. zaburzeń hormonalnych. Jeśli w kolejny cykl także będzie nieregularny sugeruję konsultację ginekologiczną.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy