Zaczerwienienie i swędzenie moszny

Witam !! jestem trochę wystraszony ponieważ od jakiś 3 tyg lub 4 zauważyłem pewne zaczerwienienia na worku mosznowym i zaczęło mnie to swędzieć niedawno...kupiłem sobie maść "Clotrimazolum"(ziaja) nie wiem co robić ...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne. Jeśli stosowanie clotrimazolu nie przynosi oczekiwanych rezultatów sugeruję konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą dermatologiem.