Swędzenie skóry głowy u 20-latki

Od pewnego czasu strasznie swędzi mnie głowa wcześniej tak nie miałam najgorzej jest wieczorem gdy kładę się spać ale również na codzień ale to tylko sporadycznie. Strasanie mnie swędzi skóra głowy i ją drapie chodz wiem że nie powinnam, co powinnam zrobić i jak najszybciej temu zapobiec może jakieś domowe sposoby. Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u dermatologa, który obejrzy skórę głowy i zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam