Co jest powodem swędzenia skóry w miejscach intymnych najczęściej wieczorem i rano?

Witam. Od jakiegoś czasu swędzi mnie skóra tam, gdzie mam włosy łonowe,nie pochwa, tylko wyżej. Nie widzę żadnych krostek. Nie swędzi cały czas; jak zaczyna, to wtedy się drapię, skóra staje się czerwona. Najgorzej swędzi wieczór i rano po wstaniu. W dzień bywa, że w ogóle. Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

czy była ostatnio jakaś depilacja? wskazana wizyta u lekarza dermatologa,