Swędzenie skóry i wystąpienie plam

Witam mam 18 lat od 3 lat mam problemy ze skórą tzw Ćwiczyłem na wf i na mojej skórze pojawiały się plamy które swędziały albo jak wychodziłem na dwór i się spociłem także doświadczałem czerwonych plam i swędzenia Zacząłem używać leków antyhistaminowych tzw Amertil bio i plamy przybierały postać czerwonych kulek które także swędziały czli nie dawało to jakiegoś większego efektu Następnie oczyszczałem się z toksyn , zacząłem brać cynk nic nie pomogło Jest jakiś lek albo sposób który mógłby pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę, że może być konieczność wykonania konsultacji dermatologicznej.