Swędzenie skóry na klatce piersiowej i na plecach

witam mam pytanie od 3 lat borykam sie z problemem swedzenia skury na klatce piersiowej na plecach a niedawno i na twarzy do tego jakies krostki czerwone nie mam pojecia z kad sie to wzielo pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z powyższymi objawami do lekarza dermatologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest powiedzieć czym powyższe zmiany mogą być spowodowane. Konieczne jest badanie lekarskie.