Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie skóry po odstawieniu Izoteku

Używałem leku Izotek/Axotret , odstawiłem go po 2 miesiącach ponieważ powodował nudności, od momentu odstawienia strasznie swędzi mnie skóra, szczególnie na goleniach, udach, pośladkach, tułowiu, genitaliach, pojawiły mi się wykwity podobne jak przy ukąszeniu komara, które swędzą i czerwienią się podczas drapania. Świąd mocno uaktywnia się w ciepłych pomieszczeniach, pod kołdrą i podczas gorącej kąpieli, leczyłem się już na świerzbowca i nie pomogło. Skóra jest bardzo sucha. Pomocy :(
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Jak leczyć alergię?

Szacuje się, że na choroby alergiczne cierpi prawie 15 mln Polaków. Jakie są skuteczne metody walki z tą dolegliwością, tłumaczy prof. Piotr Kuna, alergolog.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, zalecałbym udanie się na wizytę do dermatologa celem oceny zmian i zastosowania odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy