Swędzenie skóry wokół odbytu

Mam od kilku tygodni problem, skóra wokół odbytu bardzo mnie swędzi, miałem problemy z załatwianiem się po każdym stolcu była krew na papierze. Od dwóch dni całą okolica odbytu jest mocno zaczerwieniona, szczypie, swędzi i sączy się ropa. Prośba o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, najprawdopodobniej doszło do infekcji, proszę koniecznie skonsultować się z lekarzem proktologiem.