Swędzenie, zaczerwienienia i przesuszona skóra

Witam od jakiegoś czasu mam straszny problem ze skóra,nogi mnie strasznie swędzą zazwyczaj wieczorem na rękach mam suche zaczerwienione plamki które też czasem swędzą,a zaś na twarzy mam bardzo przesuszona skórę najbardziej na czole przy wlosach między brwiami i na nosie żaden tłusty krem nie pomaga :-( mieszkam za granicą i niestety ciężko tu o dermatologa a ich maści na bazie wazeliny i tabletki na sterydach nie pomagaja bardzo proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Niestety bez zbadania nie jestem w stanie nic polecić. Myślę że warto udać się do alergologa.

Pozdrawiam.