Swędzenie żołądzia a biały nalot

Od niedzieli swędzi mnie zoladz ale juz trochę przestal i mialem bialy nalot przez dwa dni a teraz jak dokladnie wycieram penisa do suchego to nie mam tylko dzisiaj rano jak papierem przetarlem to mialem ale wygladalo to jak naskurek albo cos w tym rodzaju. W sobotę podczas masturbacji otarlem sobie trochę penisa i czy moze byc to od tego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą sugerować występowanie infekcji w obrębie prącia. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.