Swędzenie zwieracza i krople krwi na papierze

witam od xx czasu mam problem ze swędzącym zwieraczem. Zauważyłem kropki krwi na papieże.Nagrzewanie wodą pomaga ale tylko na chwile. Chirurg po zbadaniu palcem nie stwierdził hemoroidów i nie wie o co chodzi a dermatolog też nic nie widzi.

Piotr Pilarski

Jeśli był Pan badany przez chirurga i nie stwierdził Patologii to nie ma powodu do zmartwień. Może Pan stosować maść procto hemolan.

Pozdrawiam.