Świąd górnej części dłoni

Zawsze wieczorem mam świąd górnej części dłoni palców sięgający do łokci. W ciągu dnia jest on minimany a czasami wogóle go nie ma za to wieczorem nie mogę wytrzymać świąd sie bardzo nasila. Pozdrawiam.

Witam. Opisane objawy prawdopodobnie są wynikiem alergii. Sugeruję wizytę u lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.