Świąd i pieczenie miejsc intymnych w 11. tygodniu ciąży

Witam, mam problem .... odnośnie jestem w ciąży (11tydziń) od tygodnia mam problem ze świądem i pieczeniem miejsc intymnych. Wizytę mam za kilka dni u swqojego lekarza. Wczoraj kupiłam krem do smarowania CLOTRIMAZOL. moje pytanie jest takie czy to wystarczy do wizyty czy powinnam stosować coś jeszcze. Martwię się żeby te problemy nie wpłynęły na moje maleństwo :(

Piotr Pilarski

Kupiła Pani dobry lek gdyż najprawdopodobniej jest to spowodowane grzybicą. Mimo to sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.