Jak pozbyć się świądu i pieczenia miejsc intymnych?
Dzień dobry, Od 27.03 odczuwam świąd i pieczenie miejsc intymnych próbowałam sama się wyleczyć, ale niestety bezskutecznie 29.03 zauważyłam plamienie krwią świąd, upławy gęste. Zgłosiłam się do ginekologia badanie i USG nie wykazało jakiś zmian poważnych. Zaczerwieniony srom upławy dość gęste. Dostałam tabletki przeciwgrzybicze i maść do smarowania. Niestety nie pomogło dalej bolały mnie miejsca intymne i cały czas miałam parcie na pęcherz. I tak do dnia dzisiejszego informowałam moja Panią ginekolog otrzymałam globulki Macmiror na noc i muszę wykonać posiew moczu. Natomiast od soboty mam dość duże upławy gęste serowate z krwią. Za 3 dni spodziewam się okresu. Dziś 03.04 ból jajników serowate upławy i krew. O co chodzi? Czy to infekcja okres już? Ale te upławy z krwią już trochę czasu mam, ale na wizycie ich nie było. Po macmiror drugiej globulce przeszedł świąd i pieczenie pochwy. Martwi mnie to nie mogę się wyleczyć od tygodnia dodatkowo te upławy serowate z krwią bardzo mnie martwią.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
serowate upławy nie są objawem poprzedzającym miesiączkę, lecz najprawdopodobniej świadczą o niewyleczonej infekcji grzybiczej. Dolegliwości bólowe jajników oraz niewielkie ilości krwi mogą natomiast poprzedzać menstruację.
Niestety infekcje grzybicze czasem trudno wyleczyć, dlatego proszę uzbroić się w cierpliwość i stosować się do zaleceń ginekologa. Koniecznie proszę również wykonać posiew moczu, który Pani zlecił lekarz. Parcie na pęcherz może również oznaczać problemy z układem moczowym.