Świąd w okolicy narządów intymnych

witam mam taki problem dotyczący miejsc intymnych, bardzo często czuję świąd i pęka mi skóra przy wejściu do pochwy, jest to bolesne, uciążliwe. Mój lekarz ginekolog nie widzi nic gdy przychodzę na kontrolę a ja zaczynam się niepokoić bo nie wiem od czego to jest, dodam że to nie grzybica gdyż śluz mam w normie. co to jest??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem podrażnienia lub infekcji. Sugeruję wykonanie wymazu w celu wykluczenia infekcji.