Świąd i zaczerwienienie a czystość pochwy

Witam, Przechodziłam infekcje intymne w ostatnim czasie 3 razy. Przy pierwszej lekarz po wydzielinie stwierdził infekcje grzybiczą. Przy dwóch kolejnych udałam się na badanie na czystość pochwy. Objawy swędzenie, zaczerwnienie, momentami wiecej wydzieliny. Wynik- czysto ph 4 Objawy ustapiły bez leczenia. Pytanie co to mogło być? Czy mogła to byc infekcja której nie wykryto w badaniach pod mikroskopem?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi spekulować po fakcie bez możliwości przeprowadzenia badania, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, który przeprowadzał badanie.