Świąd, pieczenie i upławy 5 miesięcy po porodzie

Witam, mój problem dotyczy infekcji grzybiczej, towarzyszy temu, ból silny świąd i pieczenie oraz plamienie z upławami. Nadmienię także że, karmię piersią i od 5 m-cy od porodu nie miałam miesiączki. Czy to możliwe że skąpe plamienie które mam to właśnie miesiączka? Czy podczas takiej infekcji i krwawień można stosować jakieś globulki dopochwowe zakupione bez recepty w aptece

Witam,
tak pierwsze skąpe plamienie może sugerować pojawienie się ponownie miesiączki.
Może Pani stosować globulki podczas miesiączki.
Proszę pamiętać o utrzymywaniu starannej higieny miejsc i intymnych w związku z infekcją.
pozdrawiam