Sygnał stożka końcowego rdzenia w normie

Witam. Proszę o interpretację wyniku rezonansu magnetycznego. Mam 30 lat i pracę fizyczną, stojącą z monotypowymi ruchami rąk. Śladowa skolioza, wyprost lordozy Sygnał stożka końcowego rdzenia w normie Trzony bz L5/s1 lewoboczna wypuklina tarczy mk do 6mm z uciskiem worka oponowego wymiar ap kanału do 11 mm p-zwężenie otworu mk lewego- modelowanie zachyłka bocznego lewego Dehydratacja tarczy mk L/4l5 wymiar ap kanału >11 mm

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.