Symptomy ciąży pozamacicznej

Mam 19 lat.Ostatnia miesiaczke mialam 13.7.14Od tego czasu mam wszystkie symptomy ciazy i mialam tez dziwne plamienia,najpierw raz 3dniowe .czasmai jakby sluz z domieszka krwi.Miewam bole krzyzaBadania krwi moczu idealne.gastrologicznie okw usg tylko mialam jakis plyn w zatoce Douglasa.Z kazdym miesiacem moj brzuch jest wiekszy wczesniej bylam szczuplaMam tez tak ze wieczorem brzuch bardzo widac 2 tyg temu hcg beta 13,6.teraz mam tez hemoroida od kilku dni, czy to moze byc ciaza pozamaciczna?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mogą to być objawy ciąży ektopowej. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.