Obawy przed ciążą pozamaciczną

Bylam w ciazy, lekarze nie stwierdzili czy to ciaza pozamaciczna czy poronienie. Ciaza wczesna okolo 4 tyg na usg lekarze nie mogli zobaczyc zarodka. W jajowodach cos sie znajdowalo ale w obu i bylo to cos slabo widoczne stwierdzili ze to niby jakies cysty. Mam krwawienia na poczatku mocne ale bez skrzepow teraz slabsze Nie mam silnego bolu najbardziej bolaly mnie plecy lekko brzuch. Mialam 3 pomiary hormonu teraz poziom zaczol spadac.Boje sie ze to ciaza pozamaciczna a oni nie czyszcza

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy, przy kolejnym usg sytuacja na pewno się wyjaśni. W razie niepokojących objawów, proszę pilnie zgłosić się na izbę przyjęć.
Pozdrawiam