Szansa na orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Dzień dobry, chciałabym zapytać czy są podstawy abym ubiegała się o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, jestem po 3 operacjach kręgosłupa szyjnego, mam wielopoziomową dyskopatię w odcinku piersiowym? Odczuwam cały czas dolegliwości - ból promieniujący do łopatek, drętwienie ręki, zawroty głowy, ból barku. Czy jest szansa abym takie orzeczenie otrzymała? Pozdrawiam!
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Bez wątpienia może Pani ubiegać się o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Niestety podane informacje są zbyt lakoniczne, by ocenić prawdopodobieństwo pozytywnego rozpatrzenia wniosku.