Orzekanie o niepełnosprawności w związku z leczeniem immunosupresantem

WitamChciałabym się dowiedzieć czy leczenie immunosupresyjne może mieć wpływ na orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.Otzrzymuję Imuran od roku i do tej pory miałam skrócony czas pracy.Od niedawna mimo pogorszenia się stanu zdrowia zabrano mi tę ulge.Proszę o informację jak mozna zmienić tę decyzję orzecznika.PozdrawiamEKierznowska

Witam. Podjęcie leczenia immonosupresyjnego w pośredni sposób świadczy o progresji choroby i powinno być czynnikiem branym pod uwagę w orzekaniu o stopniu niepełnosprawności. Może Pani napisać odwołanie od decyzji komisji w terminie 14 dni od jej wydania lub zgłosić prośbę o rozpatrzenie kolejnego wniosku.