Skolioza kręgosłupa a orzeczenie o niepełnosprawności u 12-letniego chłopca

witam mam syna który ma 12 lat i skoliozę kręgosłupa 38stopni miał w styczniu,a po rehabilitacji zmalała do 35stopni.Czy należy się dziecku orzeczenie o niepełnosprawności bo na komisji stwierdzili że nie kwalifikuje się do osob niepełnosprawnych,gdzie 9 lat wcześniej należało mu się gdzie skolioza była mniejsza.Proszę o odpowiedz.Dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro komisja, po zbadaniu oraz przeanalizowaniu pełnej dokumentacji, stwierdziła, iż dziecku nie przysługuje orzeczenie o niepełnosprawności to nie ma podstaw do podważania tej decyzji. W razie wątpliwości proszę złożyć odwołanie.