Pobrany kawałek kości strzałkowej w celu przeszczepu w inne miejsce

Mam 21 lat. 9 dni temu miałem pobrany kawałek kości strzalkowej w celu przeszczepu w inne miejsce. Po 4 dniach od operacji zaczęły mnie łapać potworne bóle nogi (skurcze) promieniujace aż po stopę. W ciągu dnia gdy rozchodzę nogę, skurcze nie występują. Gdy noga odpocznie, każdy ruch stopa bądź nogą powoduje ból w rodzaju skurczu promieniujacy od miejsca pobrania wycinka aż po stopę. Jak mogę sobie z tym poradzić? Nie śpię 4 noc z rzędu. Kiedy mogę spodziewać się, że skurcze ustapia?

Trudno to określić bez bezpośredniego badania. Raczej takie dolegliwości po tego typu zabiegu nie powinny występować. Radziłbym z tym problemem udać się bezpośrednio do chirurga, który wykonywał ten zabieg i z nim ustalić czy wszystko jest w porządku oraz w jaki sposób dalej postępować.

Nie wiem nic o chorobie , nie wiem nic o przyczynie,technice,przebiegu i efekcie końcowym operacji!!! Jak więc mogę się wypowiedzieć?! PROSZĘ ZADAĆ TO PYTANIE OPERATOROWI! zż