Szansa na pojawienie się zarodka w 4-5 tygodniu ciąży

Ostatnią miesiączkę miałam 07.10, 19.11 byłam na pierwszym badaniu USG pęcherzyk miał 7,7mm dr. ocenił wiek ciąży na 4-5 tydzień. Wczoraj byłam w szpitalu, ponieważ plamiłam i ginekolog poinformował mnie, że pęcherzyk ma 1,79cm, ale nie widać zarodka, powiedział żebym przygotowała się na najgorsze i po sprawdzeniu poziomu bhcg w ciągu kilku dni dostanę tabletkę wywołującą poronienie... Proszę o informację czy jest jeszcze szansa, że zarodek się pojawi.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli na tym etapie jeszcze nie widać oznacza to, że już się nie pojawi.

Pozdrawiam.