Szansa na pojawienie się zarodka w 4-5 tygodniu ciąży
Ostatnią miesiączkę miałam 07.10, 19.11 byłam na pierwszym badaniu USG pęcherzyk miał 7,7mm dr. ocenił wiek ciąży na 4-5 tydzień. Wczoraj byłam w szpitalu, ponieważ plamiłam i ginekolog poinformował mnie, że pęcherzyk ma 1,79cm, ale nie widać zarodka, powiedział żebym przygotowała się na najgorsze i po sprawdzeniu poziomu bhcg w ciągu kilku dni dostanę tabletkę wywołującą poronienie... Proszę o informację czy jest jeszcze szansa, że zarodek się pojawi.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
jeśli na tym etapie jeszcze nie widać oznacza to, że już się nie pojawi.
Pozdrawiam.