Szansa na zachowanie macicy i funkcji rozrodczych przy mięśniaku

Jaka jest szansa zachowania macicy i funkcji rozrodczych w moim przypadku? Mam 34 lata i olbrzymiego mięśniaka (10 cm)...dodam jeszcze, że nigdy nie rodziłam, a szczególnie bardzo w niedalekiej przyszłości chciałabym mieć dziecko.Zasięgnęłam już porad kilku wrocławskich lekarzy, lecz oni kierują mnie jedynie do szpitala...celem usunięcia macicy w tym wszystkich organów rozrodczych. Jestem tą informacją załamana:( Proszę o poradę, jakie podjąć dalsze kroki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do szpitala i w czasie badania dopytać się o wszystkie inne możliwości leczenia.