Szansa na zapłodnienie po stosunku z wytryskiem na zewnątrz

W piątek wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną z opakowania , a następny dzień uprawiałam seks bez zabezpieczenia nie doszło do wytrysku w środku, ale po tym był jeszcze jeden raz, również z wytryskiem na zewnątrz czy jest szansa na zapłodnienie?

Witam! Jeśli po zdecyduje się Pani na rozpoczęcie nowego opakowania tabletek antykoncepcyjnych (po 7-dniowej przerwie) szansa na zapłodnienie będzie jak najbarzdeij realna.

witam! bezpośrednio po zakończeniu przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych ustaje ich działania ochronne, nie można więc wykluczyć że doszło do zapłodnienia. Jeśli jednak stosunek miał miejsce w trakcie 7-dniowej przerwy między przyjmowaniem poszczególnych tabletek, ochrona antykoncepcyjna jest zachowana.