Szansa na zapłodnienie przy wytrysku

Witam . Wczoraj postanowilismy sie troche ''pobawic'' razem z moim chłopakiem. On miał wytrysk po czym ,po jakis 15 minutach włożył mi pół swojego penisa do pochwy . Akurat mam dni płodne. Czy jest mozliwosc abym zaszła w ciąże ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku teoretycznie ryzyko ciąży istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży, po około 14 dniach, proszę wykonać test ciążowy.