Czy zapłodnienie jest możliwe w tej sytuacji?

Generalnie moją dziewczyną się bardzo stresuje o szansę zajścia w ciążę. Sytuacja wyglądała mniej więcej w taki sposób. Doszedłem w bieliźnie, poprzez stymulację ręką. Około 30 sekund, minutę później ona miała ejakulat na palcach, nie wielką ilość, którą później ja połknąłem, oraz większą ilość, którą ja wziąłem ze swojej dłoni. Wszystko połknąłem. Jakieś parę minut później, nie wiem ile dokładnie splunąłem jej w okolice narządów rozdrodczych, którą to ślinę rozmasowała po okolicy. Nie włożyła jej bezpośrednio do pochwy. Jest obecnie na dniach płodnych i bardzo mocno się martwi, że mogła zajść w ciążę
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 5 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

ryzyko zajścia w ciążę na skutek opisanych przez Pana czynności jest niewielkie. Do zapłodnienia najczęściej dochodzi podczas kontaktu penisa z drogami rodnymi kobiety. Czasem jest to możliwe podczas pettingu. Państwa sytuacja jest dosyć nietypowa, dlatego proszę przekazać dziewczynie, aby wykonała test ciążowy po upływie 14 dni od tego zdarzenia.

Negatywny wynik będzie oznaczał, że nie zaszła w ciążę. Prawdopodobieństwo jest bardzo małe, ale warto je wykluczyć testem ciążowym.

Odpowiedzi na podobne pytania znajdują się tutaj:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/szanse-na-przeniesienie-plemnikow-do-drog-rodnych-podczas-seksu-oralnego,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-a-sperma-w-okolicy-intymnej,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-jest-mozliwosc-zajscia-w-ciaze-w-dni-plodne-bez-wytrysku-wewnatrz.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.