Szanse na ciążę u 39-latki

Witam ,niedawno skonczylam 39 lat i bardzo chcialabym mieć dziecko 7 m-cy temu poronilam bylam w 3 m-cu ciąży ,czy mam szanse na zajście w ciaze i na co powinnam zwrócić uwagę z góry dziekuje za odpowiedź,pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Z wiekiem szansa na ciążę zakończoną porodem zmniejsza się jednak zawsze jest. Sugeruję próbować szczególnie intensywnie 4 dni przed i 4 dni po spodziewanej owulacji.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że ma Pani. Zależy to od wieku biologicznego. Proszę udać się do ginekologa.