Szanse na dziecko drogą naturalną po przywróceniu jajeczkowania

witam moja zona pare dni temu miala laparoskopie lekarz stwierdzil ze jajniki i jajowody sa drozne ale nie jajeczkuje i wyslal nas do kliniki ivitro ktura jest w tej samej przychodni i powiedzial ze wszystkiego tam sie dowiemy bo on niema czasu bo ma opuznienie z pacjentkami dlatego tez niemoze z nami w tym dniu zrobic mitingu mitingodbedzie sie koncem maja moje pytanie jakie leczenie powinna moja zona oczymac i czy mamy szanse na dziecko droga naturalna po przywruceniu jajeczkowania

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badań hormonalnych i ew. prób oceniających wydolność jajników i przysadki nie jestem w stanie powiedzieć dokłądnie jakiego typu leczenie będzie właściwe, ponieważ nie znam przyczyny niepłodności.