Szanse na uzyskanie stopnia niepełnosprawności przy wadach wzroku

jestem jednooczna i dalekowidzem /do dali +2,0 do blizy +4,0 czy mam szanse na uzyskanie stopnia niepelnosprawnosci /na lewe oko praktycznie nic nie widze/ a jak wyglada praca przy komputerze , z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam

Witam.
Uzyskanie stopnia niepełnosprawności w przypadku jednooczności jest niewielkie , pod warunkiem użyteczej ostrości wzroku drugiego oka.
Pozdrawiam