Szanse na zajście w ciążę przed miesiączką

witam chciałam sie spytac czy przed miesiaczka mozna zajsc w ciaze 10 kwietnia miałam ostatnia wiec wychodzi na to że 10 maja bede miała nastepna a współzyje bez zabezpieczenia mój cykl wacha sie od 29 do 30 dni ale czesciej mam 30-31 wczesniej nigdy nie dostaje prosze o pomoc dodam ze staramy sie o dzidzie i ze w grudniu 23 poroniłam

Piotr Pilarski

Przy współżyciu bez zabezpieczenia szansa na ciąże wynosi 10-15 procent.

Pozdrawiam.