Szara i zmęczona skóra twarzy

mam problem z cerą. jest ona szara, zmęczona, niezdrowa, mam ciemne sińce pod oczami nonstop i wyglądam przez to starzej o kilka lat. do tego mam suchą skórę, jednak stosuje codziennie kremy i staram się jak najbardziej o nią dbać. miałam robione podstawowe badania krwi i wyszły idealnie. proszę o poradę gdzie mogę się udać po skuteczną pomoc z moją twarzą, wyglądam naprawdę fatalnie i niezdrowo. tak naprawdę od wielu lat mam taką twarz, maskuje ją makijażem jednak nawet on już nie pomaga

Witam serdecznie, jeśli problem ziemistej, zmęczonej skóry towarzyszy Pani od zawsze, prawdopodobnie ma Pani tego typu skórę. Niewiele w tym wypadku da się zrobić. Można stosować zabiegi kosmetyczne wspomagające pobudliwośc mięśni i nerwów, rozszerzający naczynia krwionośne stosując np galwanizację katodową. Polecam także regularne masaże, które dotlenią skórę, zregenerują ją, odżywią. Dobrym sposobem jest również zabieg za pomocą Skin regulatora- o częstotliwości 10 Hz przy Pani problemie. Należy zwrócić uwage na prawidłowe odżywianie. Na codzień kosmetyki kamuflujące, jakie Pani juz stosuje mogą przykryć deliktanie Pani problem. Proszę też skorzystać z porady lekarza dermatologa, być może i on znajdzie dla Pani odpowiednie zabiegi. z zabiegów salonowych, te które wymieniłam wydają się byc najbardziej skuteczne. Pozdrawiam.