Szczypiące krosty na końcu języka

Witam, od 3 dni zmagałam się z piekącymi-szczypiącymi krostkami na końcu języka. Płukałam jamę ustną dentoseptem a wczoraj zakupiłam żel sachol. Dzisiaj rano stwierdziłam że nieprzyjemne objawy zniknęły lecz po paru godzinach znowu poczułam pieczenie lecz na wewnętrznej stronie górnej wargi. Pojawiły się tam 2 przezroczyste pęcherzyki a w środku czerwoną kropeczkę. Co robić? Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarz określić odpowiednie dalsze postępowanie.