Szkodliwość pracy przy komputerze przy jaskrze

choruę na jaskrę /z otwartym kątem przesączenia/ czy praca przy komputerze jest szkodliwa ? jakie są przeciwskazania co do jaskry? słyszałam , że owoc goji poprawia wzrok czy warto zażywać przy jaskrze ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W większości przypadków praca przy komputerze nie jest przeciwwskazana. Niemniej jednak powinna Pani omówić wszelkie wątpliwości ze swoim lekarzem prowadzącym. Specjalista na podstawie badania oraz wyników badań dodatkowych zaleci odpowiednie postępowanie.