Szorstka, czerwona plamka na karku

Witam, dzisiaj zauważyłam na swoim karku plamkę. jest ona w kolorze czerwonym z pojedynczymi rudymi kropkami. Strukturę ma lekko szorstką. Nie swędzi, nie boli, po prostu na razie jest. Co to może być, czy mam się zacząć martwić? Z poważaniem Anna.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.