Swędzenie napletka po mechanicznym otarciu

Witam, odczuwałem delikatne swędzenie napletka, po mechanicznym otarciu szybko zrobiła się czerwona plama na napletku i żołędziu po 24 h zaczerwienienie schodziło pozostawiając czerwone kroki które po kolejnym dniu przekształciły się w białe plamki. Obecnie smaruje maścią trybiotyk co jakby powstrzymało dalszy rozwój (ale po 2 kolejnych dniach pojawiają się pojedyncze kolejne białe plamki). Czy konieczna jest wizyta u lekarza? Teraz 4 dni będę poza miastem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa lub lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.