Opuchlizna napletka i biała kleista wydzielina

Niestety teraz sytuacja wygląda tak.. 4 dni temu co kilka godzin zaczęła pojawiać się kleista biała-lekko żółta wydzielina, którą przemywałem, białego nalotu już nie ma, swędzenie też ustało, opuchlizna napletka troszkę się zmniejszyła. Smarowałem maścią Clotrimazolum kilka razy, ale przestałem przedwczoraj, ponieważ zauważyłem że po odsłonięciu napletka na żołędzi są czerwone plamki, przebarwienia jakby po poparzeniu czy przetarciu, bolesne, co to może byc??
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na infekcję w obrębie prącia. Jeśli dolegliwości nie ustępują po próbach samodzielnego leczenia to konieczna będzie wizyta u lekarza. Po zbadaniu oraz ustaleniu przyczyny dolegliwości możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.