Biała i kleista wydzielina z sutków

Witam Mam 43 lata, od dwóch dni mam uczucie jakby mi "przybierało" w piersiach a dziś po naciśnięciu brodawek wydobyła się biała wydzielina gęsta i kleista. Oczywiście pierwsza myśl - ciąża, a dzisiaj rano dostałam okres ale uczucie i objawy nie minęły. Co może powodować taki stan? Dziękuję za odpowiedź. Anna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże hormonalne. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.