Biała wydzielina

Dzień dobry, mam 15 lat i nie dostałam okresu, ale od jakiś 5 miesięcy mam biała wydzielinę. Nie ma grudek, ani nie śmierdzi. Jest kleista. Podpaski ją nie wchłaniają. Nie wiem co to? Proszę o odpowiedź jak najszybciej.
15 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Biała wydzielina może świadczyć o infekcji, ale nie musi. W ten sposób może wyglądać również fizjologiczna wydzielina narządu rodnego. Jeśli ma Pani wątpliwości może Pani udać się na wizytę do ginekologa - po zbadaniu wątpliwości powinny zostać rozwiane.