Czerwona plama na żołędziu i na napletku

Witam mam problem mam na żołędziu czerwoną małą plamę taką samą mam na napletku i ta druga po prostu swędzi są tez czerwone plamki na napletku które tak jakby się goją znikają i powstają po jakimś czasie następne co to może być i co zalecacie ? Wiem że nie pominę wizyty u lekarza ale chciałbym na początek sam próbować coś z tym zrobić jakimiś lekami.

Najlepiej nie leczyć się samemu , a zająć się rzeczami , w których jest Pan wykształcony!!! KONIECZNA WIZYTA U UROLOGA!!! zż