Sztuczna menopauza a dobór kosmetyków do twarzy

Witam, mam 32 lata, po raz drugi wprowadzona zostane w 6 miesieczna sztuczna menopauze za pomoca leku Zoladex, ktory nalezy go grupy agonistów GnRH. Ostatnim razem, 4 lata temu, leczenie znacznie pogorszylo stan mojej skory, jakich kremow do twarzy powinnam uzywac? Czy pomocne beda kremy dla kobiet po 50-tce? Na co moglabym zwracac uwage przy doborze kosmetykow w tym okresie? Bardzo prosze o rade

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa lub na dermokonsultacje organizowane a aptekach lub dobrych drogeriach